על העליה במשכנתא אין לך שליטה - על הביטוח יש!

חותכים במחיר
בביטוח המשכנתא

חותכים במחיר בביטוח המשכנתא

לקבל את אותם כיסוים בפוליסה,
ולשלם משמעותית פחות מכולם.

ממה מורכב ביטוח משכנתא?

כשלוקחים משכנתא, לבנק יש גם אישות על הדירה (וזה רשום גם בהערת הזהרה בספח הטאבו) ולכן הבנק מחייב להביא אישורים שקיימים 2 סוגי ביטוחים:

ביטוח חיים
הבנק לא רוצה לקחת סיכון במקרה של"ע אם אחד הלווים או שניהם נפטרים, לכן הוא מחייב לעשות ביטוח חיים. וסכום הביטוח צריך להיות לפחות בגובה חוב המשכנתא. ובמקרים כאלו חברת הביטוח היא זו שתשלם לבנק את הסכום הנדרש לסגירת המשכנתא, וכל ההוצאות הנלוות לכך.
ביטוח מבנה
עד לסילוק המשכנתא במלואה הדירה שייכת גם לבנק. והמטרה של הבנק שהערך ותקינותה תישמר. כדי להגן על עצמו מפני אסון הפוגע בדירה. למשל: רעידת אדמה, שריפה או הצפה. שהנזק הכספי הוא גדול, ולעתים אי אפשר לגור בדירה. ובמקרים כאלו הביטוח משלם את עלות הנזק, וההוצאות הנלוות.

הבנק מחייב אותך לעשות ביטוח משכנתא? לפחות תשלם פחות!

איפה גפן בסד מצליחה להוזיל את הביטוח?

ההוזלה המשמעותית שגפן בסד מציעה ללקוחות הם בביטוחי החיים. משום שבביטוח מבנה ברוב החברות הוא פלוס מינוס אותו מחיר. אבל בביטוחי החיים חברת גפן בסד מצליחה לתת את המחיר המשתלם ביותר ללקוחותיה. וניתן לבדוק בשיחה קצרה כמה גם אתה יכול להוזיל את ביטוח החיים שלך.

למה ניתן לקבל הוזלה משמעותית למבוטחים מעל חצי שנה?

ברוב המקרים סוכני הביטוח רוצים לתת מחיר אטרקטיבי ללקוח, כדי למשוך אותו אליהם. אז הם מביאים לו הנחה לחצי שנה + עוד הנחה קטנה יותר לשנה. זה אומר שלאחר שנה המחיר עולה משמעותית והלקוח אפילו לא שם לב, כי זה יורד מהכרטיס האשראי ולרוב לא זוכרים את המחיר הראשוני שסגרו.
אז במקרה כזה שווה לבדוק את עלות הביטוח, וניתן לקבל הנחה משמעותית יותר.

איך ניתן לבדוק אם אני זכאי למחיר טוב יותר?

פשוט להשאיר פרטים בטופס כאן למטה ואנחנו נעשה את כל הבדיקות בשבילך.

גפן בסד - החברה המובילה בביטוחים במגזר החרדי

לבדיקה פשוטה להוזלה במחיר,
מלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם

לבדיקה פשוטה להוזלה במחיר, מלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם

ביטוח משכנתא המשתלם ביותר

חלק מהמסמכים שחייב להגיש לבנק כדי לקבל סופית את המשכנתא , הם שיש לך ביטוח חיים וביטוח מבנה על הדירה. שהבנק יהיה מכוסה שאם במקרה ל"ע קורה משהו לאחד מבני הזוג או למבנה, שיהיה כיסוי ולא יצרכו להגיע לתביעות משפטיות עם הלקוחות.

ביטוח חיים:

סכום הביטוח צריך להיות לפחות בגובה חוב המשכנתא. אם אחד הלווים או שניהם נפטרים, חברת הביטוח היא תשלם לבנק את הסכום הנדרש לסגירת המשכנתא, וכל ההוצאות הנלוות לכך.

ביטוח מבנה:

עד לסילוק המשכנתא במלואה הדירה שייכת גם לבנק. ומובן שהבנק רוצה לשמור על ערך הדירה ותקינותה ולהגן על עצמו מפני אסון הפוגע בדירה. למשל: רעידת אדמה, שריפה או הצפה. במקרים אלה הנזק הכספי הוא גדול, ולעתים כלל אי אפשר לגור בדירה, אבל עדיין צריך לשלם את המשכנתא.
ביטוח מבנה נדרש כדי להגן על הזכויות שלכם ושל הבנק בדירה שלכם.