מה הוא  איחוד הלוואות ומתי נשתמש  בו?

יוקר המחייה, אובדן מקור הכנסה, הלוואות, תשלומי משכנתא, חתונות ילדים , רכישת רכב, , עזרה לבני משפחה, צמצום פערים  תזרימיים ועוד, עלולים לגרום למשפחה לחץ פיננסי ,חוסר יכולת לעמוד בהחזרים החודשיים וחוסר שקט בחיי היום יום  הפתרון כיום זה איחוד הלוואות 

איחוד הלוואות הוא פתרון קל ומעשי בעל יתרונות בולטים אל מול כל נטילת הלוואה נוספת. הלוואה זו תאפשר סגירת כל ההתחייבויות  באמצעות משכנתא אחת בעלת ריביות נמוכות באופן משמעותי ממה שקיים ועם יכולת פריסה ארוכה. בהלוואה זו, ממשכנים את הנכס שבבעלותכם  ועד אחוזי מימון  גבוהים וכמובן בהנחה שאתם עומדים ביחס החזר ומסוגלים לעמוד בתשלום החודשי  חברת גפן פיננסים  תוכל לסייע ולרקום תכנית כלכלית חכמה שבתוכה תשלב מחזור משכנתאות כשהכוונה להגדלת המשכנתא הקיימת ו/או משכנתא חדשה כאשר מטרתה להחליף את כל ההתחייבויות שלכם בתנאים הרבה יותר טובים שיתאימו למצבכם הכלכלי ויאפשרו לכם לחיות ברווחה כלכלית .והרבה שקט ביום יום

האם כדאי לבצע איחוד הלוואות?

ברוב המקרים, איחוד הלוואות הוא הפתרון הכדאי ביותר, מאחר והוא מאפשר החזר חודשי אשר למתאים למצבכם הפיננסי הנוכחי, במהלך החיים המשפחה מתרחבת, ההכנסות קטנות, ההוצאות עולות, יוקר המחיה מחייב אותנו להוציא הרבה יותר כסף על מנת לכלכל את המשפחה ולכן חשוב להתכונן לכל תרחיש כזה ובמקרים מסומיימים עלינו לעשות חישוב מסלול מחדש ולהתאים את ההחזר שלנו למצב הנוכחי.

הלוואות אשר נלקחות לכל מטרה הן בריבית גבוהה ביחס להלוואת משכנתא ולכן גם במקרים בהם הלוואה נלקחה ל- 5 שנים ומוחלפת במשכנתא ל -20  שנים, קיים חסכון בהחזר הסופי של ההלוואה.

בנוסף, בכל תרחיש בו משפחה אינה מסוגלת לעמוד בהחזר החודשי (גם אם ההלוואה עומדת להסתיים בעוד שנתיים),  כדאי ומומלץ לבחון את האפשרות להחליפה במשכנתא כאשר היא נפרסת לטווח ארוך ועם החזר חודשי נמוך מאשר להגיע למצב שהבנק מחזיר הוראות קבע ופיגורים בתשלומי ההלוואה הסדירים. כל תרחיש כזה עלול לגרום לפגיעה בחיווי האשראי שלנו ולמנוע מאיתנו לקבל אשראי מהחברות השונות.

איך כדאי לבצע איחוד הלוואות?

זקוקים לייעוץ בנוגע לאיחוד ההלוואות שלכם? מוזמנים לפנות אלינו.

אנו, חברת גפן פיננסים  – חברה מובילה בתחום הייעוץ הפיננסי עוסקים בכל הקשור במשכנתאות ובעתיד הכלכלי שלכם.

שנות הניסיון הרבות שלנו, כמות הלקוחות שמבצעים דרכנו את התהליך והמקצועיות מאפשרות לנו להשיג עבורכם את התנאים האופטימליים.

אצלנו תהנו מליווי אישי, מקצועי, נגיש וזמין – אל תהססו! מחכים לכם!